0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

بوم نقاشی

بوم نقاشی یک سطح مناسب را برای افرادی که به حرفه نقاشی مشغول  به فعالیت هستند ایجاد میکند تا بتوانند آثار خود را بر روی آن خلق کنند. بوم نقاشی در واقع متشکل از یک چارچوب که این چارچوب معمولا از جنس چوب میباشد است. در داخل این چارچوب نیز یک قاب که از جنس پارچه میباشد قرار گرفته و نقاش میتواند بر روی این پارچه به خلق اثر خود بپردازد. 

برش چارچوب باید به صورت 45 درجه شیب دار باشد تا موقع نقاشی لبه چوب روی نقاشی اثر نگذارد .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

یک نقاش با تکنیک های زیادی میتواند بر روی بوم نقاشی یه خلق اثر بپردازد که از جمله این تکنیک ها میتوان به نقاشی رنگ روغنی، رنگ اکرولیک، گواش و همچنین دیگر موارد اشاره نمود.

انواع بوم نقاشی

انواع بوم نقاشی تولید میشود که بیشترین تفاوت آنها در نوع پارچه ای میباشد که در ساخت بوم به کار رفته است. پارچه های مختلفی در ساخت بوم نقاشی مورد استفاده قرار میگیرد که میتوان به پارچه کرباس، پارچه کتان، الیاف مصنوعی و کاغذ اشاره نمود. معمولا برای ساخت چارچوب انواع بوم نقاشی از یک متریال آن هم چوب استفاده میشود اما این پارچه است که در بوم های نقاشی متفاوت است و همانطور که اشاره شد پارچه های متفاوتی برای ساخت آن استفاده میشود.

خرید بوم نقاشی

برای خرید بوم نقاشی اگر اطلاعات کافی در این زمینه ندارید بهتر است تا اطلاعاتی را از افرادی که در این زمینه فعالیت میکنند کسب نموده و سپس خرید خود را انجام دهید زیرا باید بومی را تهیه کنید که متناسب با نیاز شما باشد. برای خرید بوم نقاشی  قیمت ها را نیز مورد بررسی قرار دهید تا بتوانید بوم با قیمت مناسب را تهیه کنید. گروه هنری گلدیس بهترین مشاور در زمینه خرید بوم نقاشی میباشد و برای دریافت مشاوره و ثبت سفارش تنها کافی است تا با کارشناسان این مجموعه تماس حاصل نمایید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()