0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

خیابان

خیابانها در سایزهای مختلف اعم از چهارراه ، میدان ، گردش به طرفین جزء ملزوماتی هستند که در ماکت فضای شهری لازم و ضروری است.

این نوع محصول در 2 نوع فومی چسب دار و مقوایی تولید می شود که نسبت به نیاز مشتریان عزیز قابل عرضه می باشد

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

خیابان

ماکت خیابان یکی از پرفروش ترین ماکت هایی است که در جهت ساخت ماکت سازی شهری مورد استفاده قرار گرفته می شود. گروه گلدیس چندین سال است که عرصۀ فروش لوازم نقاشی، هنری و همچنین ملزومات ماکت سازی در تهران فعالیت دارد. از این رو برای خرید ماکت خیابان می توانید به این مجموعه مراجعه نمائید. تعدد ماکت های خیابان بسیار است که می توان به ماکت خیابان خاکی، ماکت خیابان طرح آسفالت و غیره اشاره نمود که متناسب با نقشۀ ماکت انتخاب می شوند. امروزه دانشجویان معماری برای سپری دوره های مختلف نیاز به نقشه کشی و همچنین ماکت سازی دارند تا بدین وسیله بتوانند شبیه سازی واقعی از طرح های ساخت و ساز خود تهیه کنند. به همین دلیل برای آنکه بتوانند ماکت های شهری خود را تکمیل نمایند، نیاز به خرید انواع ماکت خیابان با متریال مختلف دارند.

 ماکت خیابان

خرید ماکت خیابان

لذا خرید ماکت خیابان بر اساس طرح نقشه صورت می گیرد. در دنیای امروز می توانید انواع لوازم هنری را که مرتبط با رشتۀ تحصیلی شما باشد، با قیمت ارزان خریداری نمائید. لذا افراد مختلف می توانند متناسب با نوع حرفه ای که در زمینۀ هنر دارند، لوازم نقاشی و یا ماکت سازی را خریداری کنند. همانطور که می دانید بخش اصلی ماکت های شهری، ماکت شهرک سازی، ماکت های مراکز تفریحی و غیره اختصاص به ماکت های خیابان دارد چون مسیر عبور و مرور اتومبیل را مشخص می کند.

با روش های مدل سازی که به وسیلۀ ساخت ماکت صورت می پذیرد به شما کمک می کند تا بتوانید شبیه سازی جامعی از نقشه های اجرایی خود تهیه کنید که در آن ها به جزئیات جزئی و کلی توجه ویژه ای می شود. بنابراین مهندسان آرشیتکت می توانند پیش از اینکه پروژه های ساخت و ساز خود را آغاز کنند، اقدام به مدل سازی اولیۀ نقشۀ ساخت و ساز نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()