0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

درخت و گیاه

درخت ها در ساخت ماکت نقش اساسی ایفا نموده و کمتر شاهد گونه ای از درختان در فضای پیرامونی ماکت ها دیده می شود .

گروه تولیدی ویلسون نیز سعی داشته در این راستا اقدام به تولید انواع گونه های درخت نماید و سهم کوچکی در زیبایی اثر هنرمندان عزیز داشته باشد .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

درخت-گیاه

ماکت درخت و گیاه را معمولاً از متریال مختلف می سازند. گروه گلدیس به عنوان یکی از فروشگاه های با اعتبار در حوزۀ فروش و پخش بهترین لوازم ماکت سازی و وسایل هنری فعالیت می کند. استفاده از متریال اسفنج در ساخت ماکت های اتودی موجب شده تا بتوانند برای ساخت ماکت های روستایی، فضای سبز و ماکت های شهری، ماکت های درخت و گیاهان و غیره استفاده می شود. اگر تمایل به خرید ملزومات ماکت سازی دارید، بهتر است که اطلاعات خود را در رابطه با متریال ماکت و کاربرد آنها افزایش دهید.

خرید ماکت درخت و گیاه

اگر قصد ساخت ماکت های شهری و یا فضای سبز را دارید، می توانید با خرید انواع ماکت درخت و گیاه در اشکال و اندازه های مختلف طرح اولیه پروژۀ خود را تکمیل نمائید. بدین وسیله می توانید در مدت زمان کوتاهی طرح کلی پروژه را کامل کنید که به شما نشان می دهد.

ماکت درخت و گیاه

درخت اسفنجی، درخت مقوایی، درخت و گیاهان مقوایی، گل سنگ های خشک، درخت های فومی، ماکت شمشاد، ماکت ماکت درخت کاج، ماکت درختان پائیزی، درخت های استوایی، ماکت درخت نخل و ... نمونه ای از مدل های مختلف ماکت های گیاهان می باشد که می توان برای ساخت ماکت های فضای سبز استفاده نمود. در نتیجه مهندسان معماری برای اینکه مدل اولیه از طرح کلی پروژه داشته باشند، نیاز به استفاده از لوازم نقاشی و هنری و همچنین ملزومات ماکت سازی دارند. نکات زیادی در ساخت ماکت وجود دارد که هنرجو می بایست پیش از اینکه شروع به فعالیت در این زمینه کند، اطلاعات جامعی نسبت به لوازم و نحوۀ استفاده از وسایل طراحی و ماکت داشته باشد.

امروزه به دلیل تعدد مدل های متنوع دو بعدی و سه بعدی ماکت، شاهد فروش انواع  ماکت درخت و گیاه با قیمت ارزان و مناسب می باشیم. در نتیجه متناسب با سبک پروژه اجرایی، با کیفیت ترین ابزارآلات هنری و ماکت سازی را خریداری نمائید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()