0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

ساختمان

در ماکت سازی با اهداف مختلف ساختمان ها نقش مهمی دارند، برخی از ساختمان ها در ماکت ها ی کلان مناظر طبیعی استفاده می شوند و یا در ماکت هایی که دانش آموزان برای دروس مدارس خود تهیه می کنند به کار می روند. ما سعی کردیم در گروه تولیدی لوازم ماکت سازی با برند ویلسون انواعی از ساختمان ها را طراحی ، تا هنرمندان عزیز بتوانند با دغدغه کمتری به ساخت ماکت خود بپردازند. چند مدل از ساختمانهایی که تولید شده جهت دانش آموزان عزیز بوده ، تا به راحتی بتوانند ماکت های مربوط به پودمان های درسی خود را به راحتی بسازند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ساختمان

ماکت ساختمان از پرکاربردترین ماکت هایی است که در ساخت انواع ماکت مورد استفاده قرار گرفته می شوند. گروه گدیس به عنوان یکی دیگر از فروشگاه های معتبر از پرسنل فروش مجرب برخوردار می باشد و فعالیت حرفه ای خود را در زمینۀ فروش ابزارآلات هنری اعم از لوازم ماکت سازی، لوازم هنری، لوازم نقاشی، لوازم طراحی و غیره دنبال می کند. در حال حاضر انواع ماکت ساختمان در اندازه های مختلف با متریال چوب بالسا، فوم یا مقوا، گچ، خمیر، فوم های تزریقی و طلق های شکل پذیر در فروشگاه های ابزارآلات ماکت سازی قابل خرید می باشند. لذا افرادی که در کارهای هنری و مهندسی معماری و عمران فعالیت دارند، می توانند با خرید این نوع ماکت های از پیش ساخته، مدل سازی سه بعدی از طرح اولیۀ نقشۀ ساخت و ساز خود را تهیه کنند.

ماکت ساختمان

خرید انواع ماکت ساختمان

همانطور که می دانید طرح های متنوعی از ساخت و سازهای ساختمانی در سراسر جهان صورت گرفته اند که در واقع از یک طرح اولیه نشئات گرفته اند. ساخت ماکت های حجمی یا کانسپت مدل، ماکت های اجرایی و ماکت های نمایشگاهی سه دستۀ کلی از اهداف ماکت سازی ساختمان می باشد. از این رو مهندسان معماری و عمران متناسب با نوع فعالیتی که قرار است انجام دهند، می توانند متریال اولیۀ ماکت سازی ساختمان را تهیه کنند. بدین ترتیب خود اجزای ماکت ساختمان را تکمیل می کنند و یا اینکه می توانند به صورت از پیش آماده، ماکت های ساختمان چون ماکت آپارتمان، ماکت ویلا، ماکت خانه های روستایی، ماکت خانه های لوکس و غیره را با قیمت مناسب خریداری نمایند.

به دلیل تنوع لوازم هنری و وسایل ماکت سازی که از متریال مختلف ساخته شده اند، امکان خرید انواع ماکت ساختمان و دیگر انواع ماکت با قیمت ارزان برای شما علاقه مندان فراهم می باشد. در نتیجه با حداقل هزینه می توانید مدل های طراحی و ساخت و ساز خود را در یک قالب ماکت به دیگران ارائه دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()