0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سه پایه چوبی

یکی از اصلی ترین ملزومات نقاشی ، سه پایه می باشد .

سه پایه جهت قرار دادن بوم نقاشی و شروع کار مورد استفاده هنرمندان قرار می گیرد .

سه پایه انواعی دارد و از رایج ترین آن سه پایه چوبی می باشد. معمولا این نوع سه پایه ، در 2 نوع ساده ( خام) و رنگی(جلاخورده) و نیز از لحاظ فنی تک شیار و دو شیار تولید می شود.

منظور از سه پایه تک شیار این است که جعبه نگهدارنده قلمو و رنگهای هنرمند که جلوی سه پایه نصب می شود با یک عدد پیچ مهار و سه پایه 2 شیار با دو عدد پیچ مهار شده است.

تفاوت این دو مدل این است که جعبه جلوی سه پایه هنگام استفاده زاویه خود را از دست نداده و محکم و صاف در محل مورد نظر هنرمند قرار دارد .

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سه- پایه- چوبی

امروزه بیشتر افرادی که مکان نقاشی خود را جا بجا میکنند یک سه پایه نقاشی را مدام با خود حمل میکنند که این موضوع نشان دهنده وزن کم آن میباشد.

انواع سه پایه نقاشی

سه پایه نقاشی در انواع مختلفی  بفروش میرسد و از تنوع زیادی در طرح و شکل برخوردار است. انواع سه پایه نقاشی از لحاظ عملکرد و کارایی یکسان هستند و بیشترین تفاوت آنها مربوط به شکل ظاهری آنها میشود. تفاوت دیگر انواع سه پایه نقاشی در ابعاد آنها میباشد. ابعاد سه پایه نقاشی متفاوت است و مشتری میتواند نسبت به نیاز خود سه پایه در ابعاد مد نظر خود را سفارش دهد. انواع سه پایه نقاشی که در گروه هنری گلدیس بفروش میرسد به حدی تنوع بالایی دارد که میتواند برای هر سلیقه ای مناسب باشد.

خرید سه پایه نقاشی

برای خرید سه پایه نقاشی ابتدا به دنبال سه پایه مناسب باشید و سه پایه ای را انتخاب کنید که از لحاظ ابعاد و عملکرد کاملا متناسب با نیاز شما باشد. دوام سازه نیز در خرید سه پایه نقاشی باید لحاظ شود. هر چه اجزا سه پایه از کیفیت و دوام بیشتری برخوردار باشند در نتجه عمر آن طولانی تر خواهد بود و همچنین میتوان در شرایط گوناگون از آن به راحتی استفاده نمود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()