0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

عناصر داخلی ساختمان

در طراحی ماکت بخشی وجود دارد که نمای داخلی ساختمان در آن نمایش داده می شود . نمای داخلی شامل : انواع مبل ، تجهیزات آشپزخانه - فرش، سرویس بهداشتی ، بوفه ، دکور  و ... می باشد . برای ماکت های ساختمانی حرفه ای ضروری است که برش داخلی ساختمان نمایش داده شود. از این رو طراحان و معماران در ساخت ماکت ها تلاش دارند تا عناصر با کیفیت از معماری داخلی را در ماکت های خود به کار ببرند. دکور های داخلی دارای مقیاس های مختلفی هستند که با توجه به مقیاس ماکت استفاده می شود. انواع مختلفی از ماکت ها در فروشگاه گلدیس موجود است که می توانید تهیه نمائید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

عناصر- داخلی- ساختمان

ماکت عناصر داخلی ساختمان متشکل از انواع ماکت لوازم ساختمانی است. گروه گلدیس با افتخار از آغاز فعالیت حرفه ای مجموعه در زمینۀ فروش و پخش انواع وسایل هنری و لوازم ماکت سازی در حال ارائه خدمات رسانی به هنرجویان و مشتریان گرامی می باشد. معمولاً فروش ماکت عناصر داخلی ساختمان به منظور ایجاد یک طرح جامع از بخش های مختلف ساختمان عرضه می شود. ماکت آدمک، ماکت راه پله، ماکت لوازم آشپزخانه، ماکت سرویس خواب، ماکت کمد دیواری، ماکت روشنایی های داخل ساختمان و خارجی، انواع ماکت دیوارپوش و کفپوش، ماکت میز و صندلی، ماکت مبلمان و ... نمونه ای از انواع ماکت عناصر داخلی ساختمان محسوب می شوند که نقش مهمی در اجرای پروژه های معماری و طراحی دکوراسیون داخلی دارد.

ماکت عناصر داخلی ساختمان

خرید ماکت عناصر داخلی ساختمان

لذا افرادی که در زمینۀ کارهای هنری و یا مهندسی معماری فعالیت دارند، می توانند از مزایای خرید ماکت عناصر داخلی ساختمان برای ترسیم و نقشۀ پیش زمینه برای اجرای کار نهایی خود استفاده کنند. به عنوان مثال برخی از فعالیت های سینمایی با استفاده از لوازم ماکت سازی و ابزارآلات هنری و نقاشی می توانند قسمت های مختلف نمای ساختمان و نحوۀ قرارگیری کاراکترها را مشخص و فیلمبرداری کنند. ضمن آنکه بیشترین کاربرد ماکت های عناصر دکوراسیون داخلی ساختمان با هدف رشته های معماری مورد استفاده قرار گرفته می شود تا بدین صورت مهندسان و طراحان دکوراسیون دید کاملی نسبت به لوازم دکوراسیون داخلی و طراحی دکوراسیون داشته باشند. در این صورت می توانند در هزینه های مصرفی پروژه های کاری خود صرفه جویی نمایند.

نیاز به ذکر است که  قیمت ماکت عناصر داخلی ساختمان متناسب با متریالی که برای ساخت آنها به کار برده می شود، مشخص می گردد. لذا امکان خرید لوازم ماکت سازی با قیمت ارزان و کیفیت عالی برای مشتریان فراهم می باشد. استفاده از ماکت های سه بعدی وسایل دکوراسیون داخلی ساختمان، به شما کمک می کند که در ابعاد کوچک، نمای کاملی از ساختمان مورد دلخواه خود طراحی کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()