0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

فضای سبز

فضای سبز از ارکان اصلی در ماکت سازی محسوب شده و با تنوع خود میتواند بخش زیادی از ماکت را در برگیرد.برای طبیعی تر شدن ماکت ها استفاده از عناصر با کیفیت و واقع نما ضروری است. انواع مختلفی از ماکت های فضای سبز در فروشگاه گلدیس وجود دارد که از برند شناخته شده ویلسون هستند.معمولا در اغلب ماکت ها فضای سبز وجود داشته که این امر باعث شده تا این قسمت از ماکت کاربرد بیشتری داشته باشد .

این بخش شامل : انواع درخت در اشکال و ابعاد مختلف ، بوته و درختچه های مختلف ، آبنما و آبشار ، آلاچیق هایی که در فضای سبز استفاده می شود ، نیمکت های پارکی و ..... می باشد .

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فضای- سبز

ماکت فضای سبز از المان های فضای سبز الهام گرفته شده است. گروه گلدیس از جمله فروشگاه های معتبر در عرصۀ تأمین انواع لوازم ماکت سازی و ابزارآلات هنری و نقاشی در تهران فعالیت می کند. این مجموعه به منظور سهولت هنرمندان و دانشجویان برای ساخت طرح های اولیۀ پروژه های فضای سبز و شهرک سازی به کار برده می شوند. استفاده از مدل های سه بعدی برای ساخت ماکت های مختلف به کار برده می شود. روش های مختلفی برای براس ماکت سازی وجود دارد که می توان به روش مقوای یونولیت، مقوای ماکت، با استفاده از فوم و استفاده از چوب بالسا اشاره نمود. بنابراین افرادی که علاقه مند به ساخت ماکت فضای سبز هستند، می توانند مناسب ترین سبک را برای ماکت سازی طرح اولیۀ خود انتخاب نمایند. ماکت درخت، ماکت فواره، پودر چمن، پرسوناژ فضای سبز، انواع ماکت آلاچیق، ماکت های درختان و گیاهان و ... تعدادی از انواع ماکت هایی است که برای ساخت نمونۀ اولیه از فضای محوطه از آنها استفاده می شود.

ماکت فضای سبز

خرید ماکت فضای سبز

خرید ماکت فضای سبز برای ساخت پروژه های مختلف ماکت سازی مورد استفاده قرار گرفته می شود. در حال حاضر ملزومات ماکت سازی را می توانید در اندازه های مختلف و متریال متفاوت از طریق فروشگاه های معتبر خریداری کنید. بدین وسیله می توانید در مدت زمان کوتاهی، طرح جامع خود را بسازید. استفاده از لوازم هنری همانند هر وسیلۀ دیگری نیاز به صبر و حوصله و همچنین دانش و آگاهی دارد. لذا هنرمندان متناسب با نیاز فعالیت هنری خود، می تواند از ابزارآلات هنری و ماکت سازی استفاده کنند.

قیمت ماکت های فضای سبز به کیفیت متریال ماکت ها بستگی دارد. در نتیجه دانشجویان و هنرمندان بر اساس نیاز پروژه طراحی خود می توانند مناسب ترین لوازم و ابزارآلات ماکت سازی را با قیمت ارزان و دوام بالا خریداری نمایند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()