0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

فضای شهری

در ساخت ماکت هایی که نیاز به نشان دادن محوطه بیرونی ساختمان و محل تلاقی آن با خیابانها و ساختمان های مجاور دارد ، از ملزومات این بخش استفاده می شود .انواع جدول خیابان ، خیابان ، چهارراه و میدان ، ماشین های مختلف ، روشنایی های خیابان و بلوار ، نیمکت های پارکی ، علائم و چراغ های راهنمایی و ... وجود دارد.وجود ماکتهای فضای شهری به هنرمند کمک می کند تا بتواند موقعیت دقیق تر و واقعی تری از موقعیت ماکت را به نمایش در آورد .ابعاد خیابانها و ماشینهای استفاده شده در ماکت شهری به زیبایی ماکت بسیار کمک خواهد کرد .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

فضای-شهری

ماکت فضای شهری مرتبط به پروژه های ساخت و ساز شهری است. گروه گلدیس با در اختیار داشتن کادر فروش مجرب، امکان فروش ملزومات ماکت سازی را در اندازه های مختلف به همراه لوازم هنری و نقاشی برای خریداران فراهم نموده است. در نتیجه افرادی که در رشته های هنر، معماری و عمران فعالیت دارند، می توانند بر اساس سبک کاری خود این نوع ابزارآلات هنری را با قیمت ارزان و کیفیت عالی خریداری نمایند. خرید ماکت فضای شهری که به المان های شهری مرتبط می باشد، در اجرای اکثر پروژه های مدل سازی شهر مورد استفاده قرار گرفته می شوند. ساخت موکت به عنوان یکی از مهمترین قسمت های ساخت و ساز می باشد که مهندسان خبره با انجام آن می توانند به ایرادات پروژه پی ببرند.

ماکت فضای شهری

خرید و فروش ماکت فضای شهری

فروش ملزومات ماکت فضای شهری به شما کمک می کند که بتوانید ماکت هایی که در زمینۀ احداث و راه اندازی شهرک های شهرسازی و یا عمرانی هستند را تهیه کنید. ماکت روشنایی های خیابان و بلوار، علائم راهنمائی و رانندگی، ماکت اتومبیل، انواع ماکت نیمکت های پارکی و شهری، انواع جدول خیابان، علائم و نشانه های چهارراه و میدان، محل عبور مرور عابرین پیاده و ... نمونه هایی از ملزوماتی است که در ساخت ماکت شهری مورد استفاده قرار گرفته می شوند.

در حال حاضر تعدد لوازم هنری با برندهای معتبر و با کیفیت برای هنرمندان فراهم می باشد. از این رو نسبت به گذشته راحت تر می توانند طرح های هنری خود را به مرحلۀ اجرا برسانند. فروش ماکت به عنوان ملزومات هنری و ماکت سازی شناخته می شوند که افراد مختلف می توانند به منظور اهداف گوناگون از کاربرد ملزومات ماکت برای ساخت ماکت فضای شهری و شهرک سازی، مراکز تفریحی و گردشگری و غیره استفاده کنند. ضمن آنکه عموم مردم نیز می توانند بر حسب ذوق و سلیقۀ شخصی خرید ملزومات ماکت سازی را برای ساخت ماکت شخصی در زمینه های مختلف داشته باشند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()