0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

قلمو متفرقه

از جمله قلموهای هنری و نقاشی نوعی از قلمو وجود دارد که به نام قلموهای چینی با برندهای مختلف وجود دارد.

این نوع قلمو ها غالبا با قیمت مناسبی عرضه می شوند. بیشتر این قلموها در بسته بندیهای سری 6 یا 12 عددی در بازار موجود می باشد.

ما سعی کردیم در سایت گروه گلدیس بهترین نوع از این قلمو ها را با قیمت مناسب عرضه نماییم.

بهترین نوع قلموی چینی با برند فاین آرت بوده که در 2 نوع دسته مشکی و دسته کرم موجود می باشد.متاسفانه اغلب قلموهای چینی از کیفیت مو ، دسته خوبی برخوردار نیستند . ما در طی سالهای گذشته تنها برندی که با تولید قلموهای هنری چینی توانسته قلمویی با قیمت مناسب و کیفیت قابل قبول ارائه کند برند فاین آرت است.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

قلمو-متفرقه

قلموی چینی با 2 نوع موجود می باشد

1- با موی مصنوعی که موی نرم و به رنگ طلایی یا کرم می باشد .

2- با موی طبیعی و زبر که موی قلمو به رنگ سفید می باشد.

انواع قلمو نقاشی

از انواع قلمو که برای نقاشی کردن مورد استفاده قرار میگیرد میتوان به قلمو موی گرد، قلمو موی تخت، قلمو برایت، قلمو فیلبرت، قلمو باد بزنی، قلمو سر کج، قلمو محو کن و قلمو لاینر اشاره نمود. قلمو موی گرد از انواع قلمو محسوب میشود که قدمت بسیار طولانی دارد و دقیقا همان چیزی است که همگی ما با آن آشنایی داریم. این قلمو از موهایی مرتب و نوک تیز تشکیل شده است و در بیشتر نقاشی ها استفاده میشود. قلمو تخت نیز عرض تقریبا بیشتری دارد و چندان ضخیم نیست و همچنین آراستگی مو در زیر قلم و نوک آن مشاهده میشود. قلمو برایت موهای کوتاهی دارد و برای تراشیدن مناسب است. قلمو فیلبرت از انواع قلمو نقاشی محسوب میشود که به دلیل نازک بودن لبه ها برای خراش دادن و برش دادن مورد استفاده قرار میگیرد. قلمو باد بزنی برای مخلوط کردن چند رنگ استفاده میشود. قلمو سرکج برای ایجاد ضربات از پهلو استفاده میشود و در قسمت های کوچک کاربرد زیادی دارد. قلمو محو کن نیز از انواع قلمو نقاشی است که برای کشیدن و یا محو نمودن در پس زمینه کاربرد دارد. قلمو لاینر نیز از نوک سفتی برخوردار است که برای ایجاد خطوط مناسب میباشد.

خرید قلمو نقاشی

برای خرید قلمو نقاشی باید دو مورد اساسی را مد نظر قرار دهید که یکی شکل و همچنین الیاف قلمو میباشد. به خوبی با انواع قلمو که در بالا شرح داده شد آشنا شدید و باید در هنگام خرید قلمو نقاشی نیز این نکته را مد نظر قرار دهید که  به چه نوعی از آن نیاز دارید. دومین نکته در خرید قلمو نقاشی بافت آن میباشد که در واقع به موی نوک قلمو گفته میشود. موی نوک قلمو نقاشی باید از نوع مرغوب باشد تا بر اثر استفاده زیاد کیفیت و کارایی خود را از دست ندهد. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()