0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لوازم طراحی

برخی از ابزارها در خلق یک اثر هنری وجود دارند که جزو ابزارهای اصلی یک نقاش محسوب میشوند. نقاش به کمک این ابزارها میتواند در سبک های مختلف ایده و طرح مد نظر خود را بر روی کاغذ و یا هر سطحی پیاده کند. پاستل، زغال، مداد و محو کن از جمله ابزارهایی هستند که نقاش به وسیله آنها میتواند هنر خود را به نمایش بگذارد. پاستل نوعی ابزار نقاشی است که از رنگدانه های پودری مخلوط تشکیل شده است و برای اینکه این رنگدانه ها به یکدیگر چسبانده شوند با چسب به صورت لوله های مکعبی حالت داده میشوند. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

زغال از انواع لوازم هنری است که تنها در یک رنگ که سیاه نیز میباشد عرضه میشود و میتواند برای طراحی و پیاده سازی یک طرح بر روی کاغذ مورد استفاده قرار گیرد. مداد از ابزارهای مهم و اصلی در طراحی و نقاشی است که تنوع رنگی متنوعی دارد و مانند زغال بصورت تک رنگ(مشکی) عرضه نمیشود. محو کن نیز از انواع لوازم هنری است که برای ایجاد پس زمینه در نقاشی استفاده میشود.

خرید پاستل ، زغال ، مداد ، محو کن

اگر به دنبال خرید پاستل ، زغال ، مداد ، محو کن با قیمت مناسب هستید بهتر است تا اولین تماس خود را با گروه هنری گلدیس بر قرار کنید. پاستل ، زغال ، مداد ، محو کن بسیار مقرون به صرفه خواهد بود زیرا این مجموعه قیمت را تا حد زیادی برای جلب رضایت مشتریان کاهش داده است.

 

لوازم طراحی :

یکی از اصلی ترین و جذاب ترین رشته های هنری ، طراحی بوده که مخاطبان زیادی را به خود اختصاص داده است.

برخی اساتید معتقدند ، برای یادگیری رشته های مختلف نقاشی ابتدا باید از طراحی شروع و اصول اولیه طراحی را آموخت.

برای انجام این هنر ، به ابزار و لوازمی نیاز هست که ما در گروه گلدیس به شما هنرمند عزیز کمک خواهیم کرد تا بهترین ابزار را با قیمت مناسب و در اسرع وقت دریاف کنید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()