0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لوازم مهندسی و معماری

برای رشته نقشه کشی و مهندسی و ترسیم انواع نقشه از لوازم و تجهیزاتی استفاده میشود که به آنها لوازم مهندسی گفته میشود. لوازم مهندسی به انواع مختلفی تقسیم بندی میشوند و نسبت به پروژه و طرحی که قرار است خلق شود از تجهیزات و لوازم خاصی استفاده می شود .

 

در شاخه لوازم مهندسی ابزاری مورد نیاز است که به تعدادی از آنها اشاره می نماییم :

میز مهندسی – تخته رسم – خط کش تی – گونیا – شابلون – مداد-مغز مداد-پاکن طراحی  تراش –سمباده-پرگار – کاتر – راپید –آرشیو –ماژیک -کاغذ مهندسی –برس – خط کش

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

انواع لوازم مهندسی :

لوازم مهندسی را باید از فروشگاه هایی که بصورت تخصصی در این زمینه فعالیت میکنند تهیه کنید. انواع لوازم مهندسی در گروه گلدیس موجود میباشد که میتوانید به راحتی خرید خود را از این مجموعه انجام دهید. تنوع بالای انواع لوازم مهندسی ، ماکت سازی و هنری موجود در گروه گلدیس این مزیت را به وجود آورده است تا هر آنچه که نیاز دارید را از این مجموعه تهیه نموده و نیازی به تهیه لوازم مورد نیاز خود از دیگر فروشگاه ها نداشته باشید.

هر یک از لوازم مهندسی نام برده شده از وسایل ضروری در ترسیم  کار شما محسوب میشوند.

 

خرید لوازم مهندسی

برای خرید لوازم مهندسی بهتر است تا مشاوره ای را با یک فرد با تجربه انجام دهید زیرا این تجهیزات تنوع بسیار زیادی دارند و ممکن است نتوانید لوازمی که متناسب با کار شما هستند را تهیه کنید و یا بابت خرید اقلام مورد نیاز مجبور به پرداخت هزینه های اضافی باشید که همکاران ما می توانند در این زمینه به صورت تخصصی جهت مشاوره خرید در کنار شما باشند.

گروه گلدیس افراد با تجربه ای  را به عنوان مشاور در بخش فروش در نظر گرفته است که میتوانید با کمک این فروشندگان و کسب اطلاعات کامل از تیم فروش این مجموعه خرید لوازم مهندسی خود را انجام دهید.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()