0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

ماشین

ماکت ماشین در سایزهای مختلف و انواع زیادی که در مقیاس واقعی در پیرامون ما هستند تولید می شود .

ماشین سواری ، آموبولانس ، آتش نشانی ، تانک ، تریلی ، ماشین پلیس و ... از جمله ماشین هایی هستند که در ماکت فضای شهری مورد استفاده قرار می گیرند .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ماشین

ماکت ماشین یکی دیگر از ابزارآلات ماکت سازی است که برای ساخت انواع ماکت مورد استفاده قرار گرفته می شود. گروه گلدیس از ابتدای فعالیت خود، چندین سال است که در حوزۀ تأمین انواع لوازم ماکت سازی و ابزارآلات هنری و طراحی در تهران فعالیت حرفه ای دارد. ساخت ماکت به عنوان یکی از هنرهای مهم و کاربردی در برخی از رشته های هنر و مهندسی معماری به کار برده می شود. لذا در دنیای امروز می توانید فروشگاه های متعددی را مشاهده نمائید که فروش انواع ماکت ماشین و دیگر ملزومات ماکت سازی را در اختیار هنرجویان قرار می دهند. همانطور که می دانید در گذشته مراحل ساخت ماکت به وسیلۀ مقوا و کاغذ صورت می گرفت ولی با گذشت زمان شرکت های متعددی که در زمینۀ تولید لوازم هنری بودند، تصمیم به ساخت ملزومات ماکت سازی با متریال سبک نمودند تا کمکی به دانشجویان کرده باشند.

ماکت ماشین

خرید ماکت ماشین

لذا خرید ماکت ماشین نیز به عنوان یکی از مهم ترین قطعات ساخت ماکت شهری، شهرک سازی، مراکز تفریحی و سرگرمی و غیره صورت می گیرد. از این رو می توانید انواع ماکت ماشین چون ماکت ماشین آتش نشانی، ماکت ماشین پلیس، ماکت ماشین اورژانس، ماکت ماشین مسابقه، ماکت موتور، ماکت انواع ماشین سواری و شاسی بلند، انواع ماکت ماشین لوکس و ... را برای ساخت پروژه های مختلف ماکت سازی با قیمت ارزان خریداری نمائید.

همانطور که می دانید اهداف متعددی برای ساخت ماکت وجود دارد که می توان به ماکت های مطالعاتی اشاره نمود. در نتیجه افرادی که علاقه مند به راه اندازی پروژه های ساخت و ساز و یا صحنه های ویدئویی هستند، می توانند از مزایای ملزومات ماکت سازی و لوازم هنری استفاده کنند. بدین وسیله می توانند دید کاملی از نمای جامع پروژۀ کاری خود در ابعاد کوچک داشته باشند و در صورت مشاهدۀ هر گونه مشکلات ساختاری و فنی با حداقل هزینه بتوانند آنها را مرتفع سازند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()