0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

مبلمان شهری

برای ساخت فضای شهری از مبلمان و علائم شهری استفاده می شود.

مانند : نیمکتهایی که در فضای خیابانها استفاده می شود و علائمی که به شهروندان جهت انجام امور روزانه کمک می کنند همگی با ابعاد مختلف با برند ویلسون تولید می شوند .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

مبلمان -شهری

ماکت مبلمان شهری همانند دیگر ملزومات ماکت سازی در فرآیند ساخت ماکت به کار برده می شوند. گروه گلدیس مفتخر است که از ابتدای فعالیت خود در زمینۀ فروش لوازم هنری و ملزومات ماکت سازی ادامه می دهد. از این رو می توانید انواع تجهیزات ماکت سازی را با قیمت مناسب خریداری نمائید. معمولاً ملزومات ماکت مبلمان شهری متشکل از المان های شهری است که در قسمت های مختلف یک شهر مورد استفاده قرار گرفته می شوند. در نتیجه افرادی که در رشته های عمران و معماری تحصیل می کنند، نیاز به خرید ملزومات ماکت مبلمان شهری دارند تا بدین وسیله بتوانند ماکت سازی شهری را متناسب با نقشۀ پروژه های عمرانی داشته باشند.

مبلمان شهری

خرید ماکت مبلمان شهری

خرید ماکت مبلمان شهری که برگرفته از المان های شهری است به عنوان ابزارآلات مهم و پرکاربرد در ساخت انواع ماکت شهری به کار برده می شوند. به عنوان مثال ماکت چراغ روشنایی حبابی، ماکت صندلی پیاده رو، ماکت چراغ فانوس، علائم راهنمائی و رانندگی، سنگ فرش های خیابان، نمای های میدان، حوض، فواره و ... نمونه ای از انواع ماکت مبلمان شهری هستند که نقش بسزایی در زیباسازی شهری دارند.

با توجه به ضرورت نقش ماکت سازی در پروژه های عمرانی، فروشگاه هایی که امکان فروش لوازم هنری، نقاشی و ماکت سازی را برای کاربران فراهم نموده است. لذا دانشجویان معماری و مجریان طرح های عمرانی شهری، می توانند خرید ملزومات ماکت مبلمان شهری را متناسب با نقشۀ طراحی شهرسازی خود انجام دهند.

قیمت ملزومات ماکت مبلمان شهری

همانطور که می دانید تعدد ملزومات ماکت سازی بسیار است و این مسئله موجب گشته که قیمت ماکت مبلمان شهری متناسب با جنس و طرح مدل ماکت، با یکدیگر متفاوت باشد. برای مثال پیش از اینکه بخواهند پروژه های مراکز تفریحی و یا گردشگری را به مرحلۀ اجرا برسانند، از همان ابتدا اقدام به ساخت ماکت مبلمان شهری نمایند تا بدین وسیله اجرای بهتری از پروژه داشته باشند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()