0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

مبلمان فضای سبز

انواع سایه بان ، بوته ، گلدان و سایر محصئلات از این قبیل می تواند سهم بسیار زیادی در اثر بخشی ماکت اجرایی مورد نظر داشته باشد .

 بسیاری از این ملزومات در فضای سبز به زیبایی و طبیعی بودن ماکت ما کمک خواهد کرد.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

مبلمان- فضای- سبز

ماکت مبلمان فضای سبز متناسب با پروژه های معماری و عمرانی ساخته شده اند. گروه گلدیس نیز به عنوان یکی از فروشگاه های با سابقه در عرصۀ فروش انواع ملزومات ماکت سازی و لوازم نقاشی فعالیت حرفه ای انجام می دهد. خرید ماکت مبلمان فضای سبز برای افرادی که در زمینۀ فعالیت های هنری چون سنمایی و همچنین مهندسی معماری مشغول به کار هستند، می توانند برای آنکه مدل سازی اولیۀ ای از پروژه های کاری خود داشته باشند، اینگونه لوازم مات سازی را با متریال مختلف خریداری می کنند. ماکت های شهری، ماکت شهرک سازی، ماکت سازی ساختمان، ماکت سازی پروژه فضای سیز و ... نمونه ای از ماکت هایی است که نیاز به استفاده از لوازم ماکت مبلمان فضای سبز دارند تا جزئیات کامل طرح های پروژه قابل نمایش باشد.

مبلمان فضای سبز

فروش انواع ماکت مبلمان فضای سبز

فروش انواع ماکت مبلمان فضای سبز شامل ماکت هایی چون انواع ماکت سایبان، ماکت چراغ حباب دار، ماکت فواره، ماکت کوزۀ گل، ماکت گلدان شهری، ماکت مجسمه های نمادین، ماکت نیمکت، ماکت سنگ های طبیعی و ... با متریال مقوایی، چوبی و یا فلزی می باشند. در نتیجه متناسب با طرح پروژه ای که دست کار دارید، می توانید مناسب ترین لوازم هنری و ماکت سازی را با قیمت ارزان و مناسب خریداری نمائید.

نکتۀ قابل توجهی که در رابطه با ساخت ماکت می توان به آن اشاره نمود، مسئله بهینه سازی مصارف پروژه هایی است که قرار است راه اندازی شوند. در واقع با استفاده از مدل سازی سه بعدی از طرح پروژه می توانند میزان موقیت پروژه را چندین برابر نمود. همچنین با استفاده از وسایل هنری و ماکت سازی به راحتی می توان با حداقل هزینه اصلاحات کاربردی و یا اشکالاتی که در اجرای طرح مشاهده می شوند را مرتفع کرد. بنابراین ماکت سازی به عنوان یک تکنیک و هنر محسوب می شود و به همین منظور شاهد رونق فروش ملزومات ماکت سازی و وسایل طراحی و نقاشی می باشیم.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()