0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

مداد و اتود طراحی

اتود های طراحی با شماره های مختلف از 0.3 ، 0.5 ، 0.7 ، 0.9 2میل و 5 میل را شامل می شوند که مغز آن ها از نظر سختی و تیرگی نیز درجه بندی دارد .

برخی از ابزارها در خلق یک اثر هنری وجود دارند که جزو ابزارهای اصلی یک نقاش محسوب میشوند. نقاش به کمک این ابزارها میتواند در سبک های مختلف ایده و طرح مد نظر خود را بر روی کاغذ و یا هر سطحی پیاده کند. پاستل، زغال، مداد و محو کن از جمله ابزارهایی هستند که نقاش به وسیله آنها میتواند هنر خود را به نمایش بگذارد. پاستل نوعی ابزار نقاشی است که از رنگدانه های پودری مخلوط تشکیل شده است و برای اینکه این رنگدانه ها به یکدیگر چسبانده شوند با چسب به صورت لوله های مکعبی حالت داده میشوند. 
زغال از انواع لوازم هنری است که تنها در یک رنگ که سیاه نیز میباشد عرضه میشود و میتواند برای طراحی و پیاده سازی یک طرح بر روی کاغذ مورد استفاده قرار گیرد. مداد از ابزارهای مهم و اصلی در طراحی و نقاشی است که تنوع رنگی متنوعی دارد و مانند زغال بصورت تک رنگ(مشکی) عرضه نمیشود. محو کن نیز از انواع لوازم هنری است که برای ایجاد پس زمینه در نقاشی استفاده میشود.

                                               

چه مدادی بخریم ؟ پاسخ این سوال برای هر طراح مگر تفاوت است .
اگر طراح مبتدی هستید و در مرحله تکرار و تمرین زیاد باید قیمت مداد را در نظر بگیرید که برند هایی چون مداد طراحی لوتاری ، مداد پیکاسو، مداد طراحی آدل ، مداد طراحی اسکای تهیه کنید .

اگر طراحی حرفه ای انجام می دهید ولی توان هزینه بالا را ندارید می توانید از مداد های کیفیت متوسط رو به بالا  خرید کنید برند هایی مانند : گرتا کالر ، گلد فابر ، فابر مدل 9000 ، و اگر هزینه برای شما مهم نبوده و کیفیت را در نظر می گیرید می توانید از برند های برونزیل ، لوموگراف و کرن داش تهیه کنید

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

مداد طراحی جزء اولین و اساسی ترین ملزومات طراحی می باشد.

مدادطراحی با برندهای مختلف و شماره های متنوعی وجود دارد که روشن بودن و تیرگی رنگ مغز مداد  بستگی به شماره های آن دارد.

طراحان عزیز با توجه به طرحی که قرار است اجرا نمایند از شماره مداد خاصی استفاده می نمایند.

                                               

مدادهای طراحی سری H نسبت به مداد های سری B کم رنگ تر بوده و هر چه شماره های مداد بالاتر می روند رنگ آنها تیره تر و پررنگ تر می شوند
شماره های مدادها از زبری به نرمی به ترتیب زیر می باشد:
۶B, 5B, 4B, 3B, 2B, 1B, HB, 1H, 2H, 3H, 4H…

نمایش همه
علاقه مندی ها ()