0
جستجوی پیشرفته
جستجو در ملزومات خوشنویسی
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

ملزومات خوشنویسی

خوشنویسی یک هنر است و فردی که دست خط خوبی دارد در واقع یک هنرمند محسوب میشود. اما تنها مهارت نیست که باعث میشود تا فرد دست خط خوبی داشته باشد. ملزومات خوشنویسی از جمله تجهیزاتی هستند که به فرد کمک میکنند تا بتواند خط خوبی داشته باشد. 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تنوع زیادی از ملزومات خوشنویسی وجود دارد که برخی از مهمترین آنها را در ادامه بصورت مختصر شرح خواهیم داد.

انوع ملزومات خوشنویسی

قلم نی که تمامی خوشنویسان نیز با آن آشنایی دارند یکی از انواع ملزومات خوشنویسی میباشد و از ابزارهای اصلی یک خوشنویس است. قلم نی به رنگ قهوه ای مایل به سرخ میباشد و قطر آن نیز تفاوت چندانی با قطر یک مداد ندارد. مرکب یکی دیگر از انواع ملزومات خوشنویسی است که به دو صورت خشک و مایع بفروش میرسد. اما مرکب های مایع از کاربرد بیشتری به نسبت مرکب های  خشک برخوردار هستند. کاغذ، قلم تراش، دوات، قلم دان، زیر مشقی و لیقه از دیگر انواع ملزومات خوشنویسی محسوب میشوند.

خرید ملزومات خوشنویسی

برای خرید ملزومات خوشنویسی باید به کیفیت این وسایل توجه داشته باشید. کیفیت بالای ملزومات خوشنویسی علاوه بر اینکه باعث میشود طول عمر بیشتری داشته باشند در بهتر و زیباتر شدن دست خط نیز تاثیر گذار است. برای خرید ملزومات خوشنویسی با کیفیت و قیمت بسیار مناسب با گروه هنری گلدیس تماس حاصل کنید.

مرکب :
مرکب ها ی رنگی بصورت خشک و مایع در بازار عرضه میشود

مرکب ها اغلب یا برای خوشنویسی استفاده می شوند و یا به صورت ضد آب که بیشتر برای سطوحی استفاده می شود که ضد آب بودن در آنها مهم است و یا برای رشته های گرافیکی و هنری 
شما می توانید آنها را برای نقاشی روی کاغذ، مقوا، بوم، پلاستیک، چوب، پارچه و بسیاری از سطوح دیگر استفاده کنید

 نکات مهم :
این محلول را باید در ظرف سربسته به‌نرمی و در مدت‌زمان طولانی تکان داد
برای رقیق کردن مرکّبِ خوش‌نویسی آب مقطر یا آب جوشیده سردشده از آب معمولی بهتر است

نمایش همه
علاقه مندی ها ()