0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

ملزومات هنری

برای خلق یک اثر هنری باید از یک سری تجهیزات و وسایل استفاده شود که به کلیه این وسایل ملزومات هنری گفته میشود. ملزومات هنری به هنرمند این اجازه را میدهد تا به راحتی بتواند اثر مد نظر خود را که میتواند یک تابلوی نقاشی باشد و یا یک مجسمه به راحتی خلق نماید. تنوع  ملزومات هنری به حدی زیاد است که شرکت ها و مجموعه هایی بصورت تخصصی تنها در زمینه عرضه و فروش این دسته از لوازم فعالیت میکنند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

 گروه هنری گلدیس نیز برای اینکه بتواند سهم عمده ای در بر طرف نمودن نیاز جامعه هنری کشور داشته باشد اقدام به عرضه انواع ملزومات هنری به سراسر کشور نموده است.

انواع ملزومات هنری

انواع ملزومات هنری نسبت به اثری که قصد دارید خلق کنید وجود دارد که به راحتی میتوانید لوازم مورد نظر خود را تنها با یک تماس خریداری نمایید. گروه هنری گلدیس انواع ملزومات هنری را نه تنها بصورت حضوری بلکه بصورت غیر حضوری نیز بفروش میرساند و هیچگونه محدودیت جغرافیایی را نیز برای عرضه محصولات خود در نظر نگرفته است و به راحتی از هر شهری که باشید میتوانید سفارش خود را با یک تماس ثبت نمایید.

خرید ملزومات هنری

برای خرید ملزومات هنری نیازی نیست تا زمان و انرژی زیادی را برای خرید حضوری صرف کنید. با امکان خرید ملزومات هنری به صورت غیر حضوری از گروه هنری تا حد زیادی در زمان و انرژی خود صرفه جویی خواهید نمود.

 

ورق طلا

استفاده از ورق طلا یکی از تکنیک های پتینه میباشد، همچنین در تکنیک کهنه کاری نیز کاربرد دارد قابل استفاده روی چوب و انواع سطوح شیشه ای، فلز، سفال و سرامیک، پلی استر و ...  است و برای این کار از چسب مخصوص ورق طلا استفاده می شود که مایع ان نیازی به چسب ندارد
دیگر کاربرد ورق طلا در هنر ویترای برای پوشاندن سطح ظروف شیشه ای شفاف است
این ورق ها در انواع مایع و جامد در رنگ های نقره ای،طلایی،مسی و ... عرضه میشود
نکات مهم :

 

ورق طلا تغییر رنگ نداده و اکسید نمی شود
هزینه اجرا و بهره برداری از ورق طلا مایع نسبت به ورق طلا ورقه ای بسیار پایین تر و مقرون به صرفه تر است.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()