0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

موجودات زنده

موجودات زنده :

انواع مختلفی ار پرسوناژ های انسانی و حیوانی در ماکت ها استفاده می شوند، برخی از پرسوناژ ها برای نشان دادن مقیاس ها و درک فضایی بهتر در ماکت ها استفاده می شوند.پرسوناژ های انسانی و حیوانی با مقیاس های مختلف در طراحی ماکت ها به کار می روند.استفاده از آدمکها و سایر مدلها به ما در ساخت ماکت کمک می کند تا بتوانیم جایگاه اصلی موارد مختلف را در مقیاس واقعی پیدا کنیم. ماکت های انسانی و آدمک ها در ماکت ها با اهداف گوناگونی استفاده می شوند و همانظور که پیشتر اشاره شد، ماکت های مختلف برای نشان دادن مقیاس استفاده می شوند و از دیگر کاربردهای آن نشان دهنده رابط فضایی و القاء حس جایگاه واقعی کاربران است. انواع مختلفی از ماکت ها و پرسوناژ های انسانی و حیوانی در فروشگاه گلدیس موجود است که می توانید با تهیه آن ها ماکت های بهتری را ارائه کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ماکت موجودات زنده با اهداف مختلف ساخته می شود. گروه گلدیس از ابتدای فعالیت مجموعه، در زمینۀ فروش ملزومات هنری و ماکت سازی در تهران شروع به فعالیت نمود و امکان سفارش اینترنتی لوازم ماکت سازی و همچنین ملزومات هنری و نقاشی را برای مشتریان فراهم نموده است. در حال حاضر انواع پرسوناژ انسانی و حیوانی که متناسب با کاربری ماکت سازی باشد، ساخته شده اند. لذا خرید ماکت موجودات زنده مورد استقبال معماران قرار گرفت چون در اجرای پروژه های مختلف ماکت سازی نیاز به پرسوناژهای انسانی و حیوانی دارند. بنابراین شاهد فروش انواع ماکت موجودات زنده اعم از کاراکترهای انسانی که در مشاغل مختلف فعالیت دارند چون آتش نشان، پرستار، پلیس، مردم عادی، فوتبالیست، والیبالیست و غیره ساخته شده اند. ضمن آنکه پرسوناژهای مختلف حیوانات جنگلی و یا موجودات دریایی نیز ساخته شده اند.

ماکت-موجودات-زنده

خرید ملزومات ماکت موجودات زنده

همانطور که گفته شد، امکان خرید انواع ماکت موجودات زنده در ابعاد مختلف برای هنرمندان و معماران فراهم می باشد. لذا مهندسان معمار برای آنکه بتوانند شبیه سازی واقعی تری از پروژه های معماری خود داشته باشند، می توانند از مزایای ملزومات ماکت موجودات زنده در ساخت ماکت های پروژۀ خود داشته باشند. استفاده از پرسوناژ موجودات زنده جلوۀ واقعی به ماکت شما می بخشد و به نوعی کمک می کند تا بتوانید موقعیت سازی حقیقی از همان فضا داشته باشید.

فروش ملزومات ماکت موجودات زنده به ماکت ساز کمک می کند تا بتواند موقعیت یابی بهتری از بخش های مختلف ماکت داشته باشد. چرا با استفاده از آنها، در یک نگاه می توان از هدف نهایی اجرای ماکت آگاهی پیدا کرد. ماکت انسان، آدمک، حیوانات دریایی و جنگلی بخش اصلی ملزومات ماکت سازی را تشکیل می دهد.

در حال حاضر با توجه به تعدد متریال ساخت ماکت، امکان خرید ماکت موجودات زنده با قیمت ارزان نیز با متریال مرغوب برای شما عزیزان فراهم می باشد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()