0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

مکمل و حلال نقاشی

حلال ها یکی از ماده های ضروری در نقاشی با رنگ های نیمه جامد و جامد می باشد انواع مختلفی از رنگ ها شامل رنگ روغن،رنگ آکریلیک،آبرنگ و گواش حلال مخصوص به خود را دارند. حلال ها اغلب به صورت شیمیایی و یا با استفاده از مواد گیاهی تولید می شوند. برخی از حلال ها برای جلا بخشی و تسریع روند خشک شدن اثر به کار می روند و برخی دیگر نیز برای رقیق کردن یا شستشو رنگ استفاده می شوند. شرکت های بسیاری همچون وستا و پارس در تولید حلال های نقاشی فعال هستند که کیفیت و قیمت مناسب آن ها موجب استقبال از محصولات آنان در میان هنرمندان جوان شده است. برخی از حلال های به علت شیمیایی بودن خاصیت سمی دارند و در استفاده از آن ها باید دقت و احتیاط لازم را به خرج داد و همچنین دور از دسترس کودکان نگه داری کرد.

برخی از حلال ها قدرت بسیار بالایی دارند و استفاده زیاد از حد آن می تواند به بستر کار آسیب بزند و موجب چروکیده شدن بوم یا مقوا گردد بهتر است به صورت مستقیم در سطح کار به مقدار زیاد استفاده نشوند. همچنین در استفاده از حلال باید به برند رنگ مورد استفاده نیز توجه کرد، ممکن است رنگ مورد استفاده با حلالی از برند دیگر سازگار نباشد و سبب از خراب شدن رنگ یا کار شود. هر کدام از رنگ های روغن، اکریلیک و گواش حلال مخصوص به خود را دارند و در صورت استفاده از حلال های متفرقه رنگ خراب می شود.

در فروشگاه گلدیس برندهای مختلفی از حلال ها وجود دارد که شما می توانید برای استفاده در کارهای خود استفاده کنید در صورتی که نیاز به مشاوره برای انتخاب دارید با پشتیبانی فروشگاه گلدیس ارتباط بگیرید.

می توانید با ارتباط گیری با پشتیبانی فروشگاه گلدیس سوالات و انتقادات و پیشنهادات خود را مطرح کنید.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()