0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

ورزشی و تفریحی

ماکت های تفریحی و ورزشی یکی از پرکاربردین عناصر در طراحی و ساخت ماکت های شهربازی ها و امکان ورزشی و تفریحی می باشد. این ماکت ها به صورت دستی توسط اساتید مجرب ماکت سازی تهیه شده است و در رنگ ها و مدل های مختلف در دسترس است. فروشگاه گلدیس با  گردآوری مدل های مخلتف تلاش در جلب رضایت مشتریان و رفع نیاز به تنوع مدل ها دارد. شما می توانید برای مشاوره خرید محصول با واحد پشتیبانی فروش ارتباط بگیرید.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ورزشی-تفریحی

ماکت ورزشی و تفریحی یکی از پرطرفدارترین ماکت سازی ها می باشد که شامل لوازم مختلف ماکت سازی می باشد. گروه گلدیس جزء یکی از فروشگاه های با سابقه در زمینۀ فروش تجهیزات مختلف ماکت سازی اعم از انواع ماکت ورزشی و تفریحی در حال فعالیت می باشد. اجرای ملزومات ماکت سازی همواره به منظور اجرای پروژه های معماری، ساخت و ساز و یا سرگرمی انجام می شود. چرا که مهندسان معماری می توانند به استفاده از لوازم متنوع ماکت سازی برای طرح اولیه اجرای عملی پروژه های احداث مکان های ورزشی، تفریحی و گردشگری بهره گیرند. به این ترتیب می توانند در زمان و هزینۀ اجرای پروژۀ عمرانی صرفه جویی کنند و در صورت مشاهدۀ هر نوع ایراد آنها را به راحتی مرتفع نمایند.

ماکت ورزشی

خرید انواع ماکت ورزشی و تفریحی

خرید ماکت ورزشی و تفریحی به نسبت سایر لوازم ماکت طرفداران زیادی دارد. ماکت ست ورزشی، ماکت پرسوناژ شناگر، ماکت های پرسوناژ فوتبالیست و زمین فوتبال، ماکت بالن، ماکت اتومبیل های رالی، ماکت پرسوناژ زمین های ورزشی چون بسکتبال، دو میدانی و غیره، ماکت وسایل شهربازی، ماکت وسایل پارک و ... نمونه هایی از انواع ماکت ورزشی و تفریحی هستند. بنابراین مهندسان معماری، متناسب با طرح اولیه ای که برای ساخت مراکز تفریحی و ورزشی در نظر گرفته اند، می توانند لوازم هنری و ماکت سازی خود را انتخاب نمایند.

در ضمن برخی از افراد به دلیل علاقۀ فراوانی که به ماکت سازی دارند، خرید لوازم ماکت ورزشی و مکان های تفریحی را برای سرگرمی انجام می دهند. لذا بخش کوچکی از فضای دکوراسیون منزل خود را به ماکت های مورد دلخواه خود اختصاص می دهند. معمولاً مهندسان معماری به منظور اهداف متعددی اقدام به تهیۀ ملزومات ماکت سازی می پردازند تا بتوانند نگاه دقیق تری نسبت به پروژه های مختلف عمرانی داشته باشند. در ضمن قیمت ملزومات ماکت ورزشی و تفریحی متناسب با متریال، حجم و ابعاد ماکت مشخص می گردد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()