0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

وسایل مجسمه سازی

در مجسمه سازی ابزار آلات و وسایل زیادی مورد استفاده قرار میگیرد که نبود هر یک از این تجهیزات ادامه کار و ساخت یک مجسمه را با مشکل روبرو خواهد کرد. وسایل مجسمه سازی این امکان را برای مجسمه ساز بوجود می آورند که بتواند مجسمه با طرح مد نظر خود را به هر شکل و ابعادی خلق کند. وسایل مجسمه سازی تنوع بسیار زیادی دارند و بستگی دارد که یک مجسمه ساز با چه موادی قصد ساخت یک مجسمه را داشته باشد. 

 

خمیر مجسمه سازی در 2 نوع می باشد :

نوع هواخشک که وقتی خمیر در معرض هوا قرار بگیرد خشک می شود و پس از خشک شدن دیگر شکل آن تغییر نمی کند.

نوع دیگر که می توانیم پس از استفاده ، مجددا شکل آن را تغییر و مجددا مجسمه دیگری درست کنیم که اصطلاحا خمیر خشک نشو نیز می نامند.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

متریال ها و مواد بسیار زیادی وجود دارند که برای مجسمه سازی مورد استفاده قرار میگیرند که میتوان به چوب، گچ، سنگ و خاک اشاره نمود که نسبت به هر یک از این متریال ها باید از وسایل مجسمه سازی خاصی استفاده شود.

انواع وسایل مجسمه سازی

از جمله انواع وسایل مجسمه سازی که کاربرد بسیار زیادی دارند به طور کلی میتوان به ابزارهای کاهنده، ابزارهای شکل دهنده و اضافه کننده که به صورت پلاستیکی و همچنین چوبی وجود دارند. کاردک ها، قلم های سنگ تراشی، سوهان و سنباده و دیگر وسایل اشاره نمود. توجه داشته باشید انواع وسایل مجسمه سازی را از نوع با کیفیت خریداری کنید تا دوام طولانی داشته باشند.

خرید وسایل مجسمه سازی

اگر قصد خرید وسایل مجسمه سازی را دارید میتوانید با گروه هنری گلدیس یکی از مجموعه های فعال در زمینه فروش انواع تجهیزات هنری تماس حاصل کنید. امکان خرید وسایل مجسمه سازی از هر شهر کشور برای علاقمندان فراهم شده است و وسایل مد نظر در کوتاهترین زمان ممکن ارسال خواهند شد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()