0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پازل 3 بعدی

این نوع پازل به کمک طرحهای تولید شده در گروه تولیدی گلدیس و با تکنولوژی روز دنیا تولید و با دقتی که در آن استفاده شده درصد خطای آن به حداقل رسیده و به هنرمندان عزیز کمک می کند تا پازل دلخواه خود را درست کرده و از آن لذت ببرند .جنس این نوع پازل از ام دی اف می باشد .شما با ساخت این نوع پازل می توانید لحظات زیبایی را  در کنار خانواده خود سپری کنید . ما درصدد هستیم هر روز طرحهای جدیدتری از این محصول را طراحی و تولید و در اختیار مشتریان عزیز قرار دهیم . طرح های متنوع پازل های سه یعدی به پرورش خلاقیت در کودکان کمک می کند و شما می توانید با بهره گیری از پازل های به افزایش هوش کودک خود کمک کنید. پازل های سه بعدی یک سرگرمی سالم برای کودکان خواهد بود.

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

پازل- 3 بعدی

پازل 3 بعدی عبارتند از ماکت هایی است که دارای بُعد هستند که می توان به ماکت هلیکوپتر، ماکت هواپیما، ماکت های ساختمان، ساختمان های تاریخی، ماکت خودرو و غیره اشاره نمود. گروه گلدیس به عنوان یکی از مجموعه های فعال در عرصۀ تأمین ملزومات ماکت سازی و همچنین تجهیزات هنری فعالیت خود را ادامه می دهد. لذا افراد مختلف می توانند متناسب با نوع طرح ماکت سازی، خرید ماکت پازل 3 بعدی را در اندازه های مختلف داشته باشند. البته این نوع ماکت به عنوان یکی از ماکت های سرگرم کننده برای کودکان مطرح می شود که شامل قطعات متعددی می باشند. عموماً متریال تشکیل دهندۀ انواع ماکت 3 بعدی از چوب است که البته برخی از آنها از جنس فلز نیز ساخته می شوند.

پازل سه بعدی

خرید ماکت پازل 3 بعدی

خرید ماکت پازل 3 بعدی در اندازه های مختلف برای شما امکان پذیر می باشد. لذا افراد مختلف می توانند برای سرگرمی خود ماکت های پازلی سه بعدی را خریداری نمایند و اوقات فراغت خود را با مونتاژ قطعات مختلف پازل مشغول کنند. اهداف فروش ماکت پازل 3 بعدی متعدد است، در نتیجه همانطور که پیش از این مطرح شد، مهندسان معمار نیز می توانند متناسب با پروژه های عمرانی، انتخاب ملزومات ماکت پازل سه بعدی را داشته باشند. این نوع ماکت ها علاوه بر آنکه جلوۀ واقعی تر و ظریف تصاویر را به نمایش می گذارد، بلکه متشکل از قطعات مختلف است و فرد باید بتوانند با مشاهدۀ نقشۀ ماکت، آن را تکمیل سازد.

معمولاً در ساخت  پازل 3 بعدی از تکنیک های متعددی استفاده شده است که این مسئله موجب کنجکاوی افراد برای مونتاژ آنها می شود. به همین منظور شاهد فروش انواع پازل 3 بعدی در تهران هستیم. البته لازم به ذکر است که قیمت ماکت های پازل 3 بعدی به ابعاد، قطعات پازل و جنس ماکت بستگی دارد.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()