0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

چسب فوم

 

به طور کلی چسب ماده چسبنده ای است که برای اتصال اجسام مختلف به یکدیگر استفاده می گردد .

چسبها از نظر فرمول و حلال با یکدیگر متفاوت هستند .

به طور کلی هر نوع جسمی که قصد جسباندن به جسم دیگری دا داریم باید چسبی متناسب با آن مواد استفاده گردد.

به عنوان مثال برخی مواد مانند فوم و یونولیت هستند که به دلیل خاصیت خورندگی که دارند باید از چسب حلال در آب و یا چسبی استفاده شود که خاصیت خورندگی نداشته و به جسم مورد نظر آسیب نزند .

بنابر این هنگام خرید چسب باید اطلاعاتی در مورد خاصیت آن و مورد استفاده داشته باشیم.

برای چسباندن وسایل مختلف شما نمی توانید از یک چسب استفاده کنید به طورمثال برای چسباندن فوم و یونولیت نمی توان از هر چسبی استفاده کرد چرا که یونولیت و فوم ها به نسبت به مواد شیمیایی از جمله چسب ها حساس هستند .

چسب فوم

نوعی از چسب بوده که با توجه به فرمولی که توسط سازنده درنظر گرفته شده میتوان اجسامی مانند : فوم ، فوم برد ، یونولیت را به یکدیگر چسباند بدون اینکه آسیبی به سطح مورد نظر بزند.

در صورتی که این اجسام را با چسبی غیر از چسب فوم بچسبانیم ، خواهیم دید که فوم یا یونولیت ما دچار از دست دادن فرم ظاهری خود می شوند .

از چسب فوم برای چسباندن سایر اجسام مانند :اجسام فومی و یونولیتی کاغذ - مقوا-چوب-پارچه و نظیر آن هم می توان استفاده کرد .

چسب فوم نوعی چسب مایع و شفاف است که  قدرت چسبندگی این چسب پایین است و زمان خشک شدن نسبتا بالایی دارد که در ان حلال فوم استفاده نشده است و باعث خورندگی فوم و یونولیت نمی شود
توجه داشته باشید که در ماکت سازی حرفه ای نمی توان از این چسب استفاده کرد چرا که به دلیل استحکام پایین مورد اعتماد نیست و در ساخت ماکت های اولیه و دانشویی بسیار استفاده می شود .

 

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :
نمایش همه
علاقه مندی ها ()