دسته‌بندی نشده

اسپری ابزار مارک رنگ

اسپری ابزار مارک رنگ

چکیده


یک ابزار علامت گذاری رنگ اسپری دستی شامل یک محفظه پایین برای نگه داشتن حداقل یک قوطی رنگ اسپری در موقعیت معکوس است. محفظه به سمت بالا امتداد یافته و در یک دسته که شامل مکانیزم فعال سازی است خاتمه می یابد. یک استنسیل شامل الگوی علامت گذاری دلخواه به قسمت زیرین محفظه پایین متصل می شود. هنگامی که مکانیسم فعال سازی توسط کاربر فشرده می شود ، قوطی های اسپری رنگ به گونه ای فعال می شوند که رنگ از طریق شابلون عبور کرده و زمین را در زیر مشخص می کند.

شرح

زمینه فنی

اختراع حاضر به یک ابزار مارک رنگ اسپری و ، به ویژه ، به یک ابزار دستی مارک رنگ اسپری شامل یک مکانیزم فعال سازی یک دکمه مربوط می شود.

سابقه و هدف اختراع
در حین محافظت از گیاه برای کابل های فیبر نوری ، تکنسین ها اغلب ملزم به علامت گذاری محل الکترونیکی تاسیسات کابل مدفون هستند. هدف از این علامت گذاری این است که پیمانکاران در حین عملیات حفاری از محل کابل مدفون جلوگیری کنند پاشیدن رنگ محلول در آب روی زمین روش معمول برای تهیه این نوع علامت گذاری است. از آنجا که رنگ پس از دو یا سه روز تمیز می شود یا از بین می رود ، باید کابل مدفون مرتباً دوباره علامت گذاری شود تا پیمانکاران از محل دفن شده مطلع شوند. بعلاوه ، اکثر قوانین ایالتی یک مکالمه ایالت ها را ملزم می کند که تسهیلات مشخص شده را با نام شرکت و کد رنگ استاندارد تاسیسات دفن شده شناسایی کنند. به عنوان مثال ، هر تسهیلاتی که توسط یک تکنسین AT&T مشخص شده است باید برای شناسایی کلمات AT&T Buried Fiber Optic Cable باشد. علاوه بر این ، برای تماس با پیمانکار حفاری در صورت وجود مشکلی در مکان یابی های الکترونیکی ، شماره 800 تماس برگشتی نیز لازم است.

روش هنر قبلی در تهیه این نوع مارک های ID-Company نوشتن دستی تاسیسات با قوطی اسپری رنگ است. بنابراین ، مارک گذاری فقط به همان اندازه که برای دستیابی به موفقیت تکنسین قابل خواندن است. در شرایطی که یک تکنسین برای علامت گذاری تعداد زیادی مکان مورد نیاز است ، ممکن است مارک گذاری ناخوانا شود و در نتیجه استفاده چندانی نداشته باشد. بنابراین ، نیاز به یک سیستم بهبود یافته در علامت گذاری مکان تاسیسات کابل مدفون باقی مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *