0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

سه پایه فلزی

افرادی که بصورت حرفه ای به نقاشی مشغول هستند به خوبی با سه پایه نقاشی آشنایی دارند. سه پایه نقاشی از جمله تجهیزات ضروری برای نقاشان محسوب میشود و با قرار دادن بوم نقاشی بر روی آن به راحتی میتوانند به نقاشی کردن مشغول شوند.

نوعی از این سه پایه ازجنس آلومینیوم بوده که چند سالی است که در بازار لوازم هنری وارد شده است.

این نوع سه پایه از قبل برای دوربین عکاسی استفاده قرار گرفته و با کمی تغییر وارد بازار هنر شده است.

این نوع سه پایه به دلیل حجم کم ، وزن پایین ، قیمت مناسب و قابل حمل بودن آن از استقبال زیادی برخوردار است.

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

سه- پایه- فلزی

امروزه بیشتر افرادی که مکان نقاشی خود را جا بجا میکنند یک سه پایه نقاشی را مدام با خود حمل میکنند که این موضوع نشان دهنده وزن کم آن میباشد.

انواع سه پایه نقاشی

سه پایه نقاشی در انواع مختلفی  بفروش میرسد و از تنوع زیادی در طرح و شکل برخوردار است. انواع سه پایه نقاشی از لحاظ عملکرد و کارایی یکسان هستند و بیشترین تفاوت آنها مربوط به شکل ظاهری آنها میشود. تفاوت دیگر انواع سه پایه نقاشی در ابعاد آنها میباشد. ابعاد سه پایه نقاشی متفاوت است و مشتری میتواند نسبت به نیاز خود سه پایه در ابعاد مد نظر خود را سفارش دهد. انواع سه پایه نقاشی که در گروه هنری گلدیس بفروش میرسد به حدی تنوع بالایی دارد که میتواند برای هر سلیقه ای مناسب باشد.

خرید سه پایه نقاشی

برای خرید سه پایه نقاشی ابتدا به دنبال سه پایه مناسب باشید و سه پایه ای را انتخاب کنید که از لحاظ ابعاد و عملکرد کاملا متناسب با نیاز شما باشد. دوام سازه نیز در خرید سه پایه نقاشی باید لحاظ شود. هر چه اجزا سه پایه از کیفیت و دوام بیشتری برخوردار باشند در نتجه عمر آن طولانی تر خواهد بود و همچنین میتوان در شرایط گوناگون از آن به راحتی استفاده نمود.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()