درباره گروه هنری گلدیس

گروه گلدیس بیش از دو دهه در زمینه فروش محصولات متنوع فعالیت دارد و با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود تداعی گر یک تجربه لذت بخش از انجام خرید اینترنتی می باشد.

گروه هنری گلدیس در تمام مراحل فعالیت خود مشتری را در راس اهداف خود قرار داده و همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان عزیز بوده است. شما می توانید مناسب ترین قیمت ها را در فروشگاه اینترنتی گروه گلدیس بیابید. محصولات متنوع با قیمت مناسب و کیفیت بالا راز موفقیت گلدیس گروپ در طول دو دهه فعالیتش بوده است.

شما عزیزان در هر کجای ایران که هستید می توانید محصولات هنری گروه گلدیس را در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی خریداری نمایید و محصل خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید.

علاوه بر این سهولت در پرداخت نیز از دیگر ویژگی های مثبت گروه گلدیس می باشد. شما همراهان همیشگی می توانید به شیوه های مختلف هزینه محصولات خریداری شده را پرداخت نمایید.

گروه گلدیس بیش از دو دهه در زمینه تولید و توزیع محصولات متنوع در زمینه لوازم هنری، نقاشی و ماکت سازی در بازار بزرگ تهران فعالیت دارد. و با راه اندازی فروشگاه اینترنتی خود تداعی گر یک تجربه لذت بخش از انجام خرید اینترنتی با هدف دسترسی آسان و سریع شما مشتریان عزیز می باشد.

در این راه با مشکلات زیادی در زمینه تولید و توزیع روبرو شده ایم. ولی همراهی شما دوستان همیشه بر موانع موجود غلبه کرده و ایستاده ایم و سعی نموده ، در این مسیر به خدمت رسانی خود ادامه دهیم.

زمینه فعالیت گروه گلدیس

زمینه فعالیت گلدیس لوازم هنری ، نقاشی، طراحی ، مجسمه سازی ، مهندسی ، معماری و ماکت سازی می باشد. کلیه محصولات از بهترین و معروف ترین برندها و با مناسبترین قیمت در اختیار شما مشتریان و هنرجویان عزیز قرار میگیرد. در حقیقت هدف راه اندازی فروشگاه گلدیس دسترسی راحت و سریع جامعه مصرف کنندگان لوازم هنری و … به نیازهای شان با قیمت ارزان و مناسب بوده است.

فروش عمده لوازم هنری

کارشناسان مشاور گلدیس توانسته اند بیش از 50 فروشگاه حضوری و مجازی تازه تاسیس در زمینه لوازم هنری و ماکت سازی را تجهیز و پشتیبانی کامل در زمینه عرضه انواع محصولات هنری، نقاشی، طراحی، مجسمه سازی، مهندسی و معماری با بهترین و معروف ترین برندها نمایند. اولویت اصلی ما خدمات مشاوره ای رایگان برای مشتریان بوده که منجر به فروش بیشتر آن ها و در نهایت  طرفین خواهد شد.

گروه هنری گلدیس در تمام مراحل فعالیت خود مشتری را در راس اهداف خود قرار داده و همواره به دنبال جلب رضایت مشتریان عزیز بوده است. شما می توانید مناسب ترین قیمت ها را در فروشگاه اینترنتی گروه گلدیس بیابید. محصولات متنوع با قیمت مناسب و کیفیت بالا و پشتیبانی پس از فروش راز موفقیت گلدیس گروپ در طول دو دهه فعالیتش بوده است. علت اصلی ورود به بستر اینترنت برای فروش محصولات نمایش محصولات متنوع ، سرعت ارائه خدمات ، حذف واسطه و در نتیجه قیمت مناسب کالا می باشد.

پشتیبانی

سرمایه اصلی گروه گلدیس مشتریان وفادار آن بوده است. که ما افتخار خدمات رسانی به مشتریانی با سابقه همراهی 20 ساله را در رزومه خود داریم. ما همیشه از نظرات و پیشنهادات سازنده مشتریان خود استقبال و استفاده کرده ایم.

شما عزیزان در هر کجای ایران که هستید می توانید محصولات هنری گلدیس را در کوتاه ترین زمان ممکن و به راحتی و اطمینان خریداری نمایید و محصول خریداری شده را درب منزل تحویل بگیرید.

ما در تمامی شهرهای کوچک و بزرگ ایران مشتریان وفاداری داریم که از این بابت بسیار خرسندیم.

گروه سنی مخاطبین گلدیس 3 سال به بالا می باشد.  ما بنا به نیاز گروههای مختلف کالاهای متفاوتی تولید و عرضه میکنیم.

علاوه بر این سهولت در پرداخت نیز از دیگر ویژگی های مثبت گلدیس می باشد. شما می توانید به شیوه های مختلف هزینه محصولات خریداری شده را پرداخت نمایید.

امید است با همراهی و صمیمی گروه تولیدی گلدیس با هموطنان عزیز بتوانیم هر روز در مسیر خدمت گامهای بهتری برداشته و باعث شکوفایی هنر این مرز و بوم شویم.

Lobortis parturient hendrerit suspendisse fringilla idvel ridiculus hac eu massa et orci sociosqu.

DESIGN PROCESS

Sit eu mauris et ac imperdiet facilisi facilisi nulla adipiscing consectetur vel aliquet at condimentum.

CREATIVE IDEAS

Sit eu mauris et ac imperdiet facilisi facilisi nulla adipiscing consectetur vel aliquet at condimentum.

HANDMADE MASTERS

Sit eu mauris et ac imperdiet facilisi facilisi nulla adipiscing consectetur vel aliquet at condimentum.

FAST DELIVERY

Sit eu mauris et ac imperdiet facilisi facilisi nulla adipiscing consectetur vel aliquet at condimentum.