0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

پازل چوبی

پازهای چوبی لوکاس با بهره گیری از تخصص و مهارت هنرمندان این عرصه و با توجه به دغدغه های فرهنگی خانواده های عزیز جهت در دسترس بودن فضای سالم برای تفریح و خلاقیت فرزندان دلبندشان اقدام به تولید پازلهای متنوع و با کیفیت در گروه تولیدی گلدیس نموده است.

پازلها با مواد مختلفی ساخته می شود که اغلب با مقوا می باشند.

ما در گلدیس اقدام به تولید پازل با جنس ام دی اف نموده ایم. این نوع ماده مصرفی از استحکام بالایی برخوردار است و به راحتی آسیب نمی بیند .

این نوع پازل را میتوانید پس از چندین بار درست کردن به عنوان تابلو بر روی دیوار نصب و یا روی میز به عنوان دکور استفاده نمایید .

 تولید محصولات فرهنگی و استفاده از کاراکترهای شخصیتهای ملی ، مذهبی و اسطوره های ایرانی ماننده شهدا و از این قبیل جزء افتخارات گروه تولیدی گلدیس می باشد.

ما با استفاده از این فضا درابتدا اقدام به تولید پازل چوبی با برند لوکاس از تصویرهای سید شهیدان مدافع حرم سردار حاج قاسم سلیمانی  نموده ایم .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

در بخش اولیه طرح ، اقدام به تولید پازل 12 قطعه با ابعاد کلی 15*9 سانتیمتر نموده ایم و به زودی سایزهای بزرگتر جهت استفاده و کاربردهای آموزشی با محوریت اخلاق مداری و بعد آموزشی به بازار خواهد آمد.

طرحهای سفارشی نیز قابل تولید می باشد. در این راستا مشتریان محترم می توانند با ارسال تصویر مد نظر خود به شرط کیفیت داشتن عکس ، به شماره 09031901595 از طریق پیام رسانهای مختلف سفارش خود را برای تولید پازل خود ثبت نمایند. 

 

در این راستا با کمک مسئولین ذیربط و دغدغه دار امور فرهنگی برخی از طرحها و کارکترهای ایرانی را در خط تولید پازل قرار داده و از این پس نیز دست یاری عزیزانی را که میتوانند به ما کمک نمایند می فشاریم. 

از جمله مجموعه های دغدغه دار که بسیار در این امر ما را یاری نمودند می توانیم به مجمع ایران نوشت اشاره کنیم. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()