دسته‌بندی نشده

نوشتن سطوح و ظرف برای وسایل

نوشتن سطوح و ظرف برای وسایل

چکیده


یک کیت نوشتاری شامل یک پایه ، یک دیواره خارجی است که در جهت عمود بر پایه گسترش می یابد تا یک محفظه ، یک یا چند بال به صورت لولا به پایه نصب شود ، یک یا چند سطح نوشتاری که به سطح بال داخلی حداقل یک بال متصل شده اند ، در این حالت ممکن است بالها بین یک موقعیت باز ، یک یا چند موقعیت نیمه باز و یک یا چند موقعیت بسته تنظیم شوند. ترجیحاً ، کیت شامل چهار بال و چهار سطح نوشتاری است که یکی به هر بال متصل است. این کیت فضای ذخیره سازی خودکار سطوح نوشتاری و وسایل نوشتاری را فراهم می کند و برای استفاده کودک مناسب است.

شرح
زمینه اختراع
اختراع حاضر مربوط به کیت های نوشتاری است. به طور خاص ، این اختراع مربوط به کیت های نوشتاری است که سطح نوشتاری را فراهم می کنند ، فضای ذخیره سازی نزدیک برای ظروف نوشتن را فراهم می کنند و قابل حمل هستند. کیت های نوشتاری اختراع حاضر شامل یک پایه ، تعداد زیادی بال به صورت متصل به پایه و یک دیواره خارجی است که از پایه گسترش می یابد و محفظه ای برای ذخیره سازی وسایل نوشتاری تشکیل می شود. یک یا چند سطح نوشتاری حداقل روی یک سطح بال داخلی چسبانده می شوند.

سابقه و هدف اختراع
مشهور است که بسیاری از مردم از نقاشی ، طراحی و دودلینگ لذت می برند. به طور خاص ، کودکان خردسال معروف به دودلینگ و طراحی نقاشی هستند. اجازه دادن به کودک خردسال برای نقاشی دارای مزایای متعددی است. اول ، نقاشی ممکن است زمینه ای برای خلاقیت و تخیل کودک فراهم کند. دوم ، کودکان خردسال فوق العاده فعال هستند. وقتی به کودک مطالب نوشتاری می دهند ، ممکن است تا چندین ساعت خودش را مشغول کند. چنین فعالیتی ایمن ، ارزان است و به توجه شدید یک فرد بالغ تحت نظارت نیاز ندارد. ثالثاً ، کودکان معمولاً می توانند از طریق تصاویر راحت تر از کلمات با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. بنابراین ، بررسی نقاشی های کودک ممکن است به یک بزرگسال کمک کند تا افکار کودک را راحت تر از طریق ارتباط کلامی درک کند.

ممکن است گفته شود که یک سیستم نوشتاری شامل یک ظرف نوشتاری ، یک سطح نوشتاری و به طور اختیاری یک پاک کن است. عناصر سیستم نوشتاری غیر از سطح نوشتن ، یعنی ظروف و پاک کن های نوشتاری ، ممکن است به عنوان ابزار نوشتن شناخته شوند. البته بسیاری از سیستم های نوشتاری معمولاً در دسترس کودکان است. متداول ترین سطح نوشتاری ، کاغذ است. کاغذ ممکن است سفید ، کرم رنگ یا هر تعداد رنگ دیگر باشد و هم به صورت ورق آزاد و هم به صورت پد در دسترس است و ترجیحاً لنت ها وجود دارد. هنگامی که کاغذ به صورت پد تهیه می شود ، ممکن است کودک روی بالاترین ورق پد بنویسد ، سپس این ورق بالایی را بردارید تا روی صفحه زیر نقاشی را ادامه دهید. صفحه بالایی ممکن است برای نمایش یا استفاده های دیگر دور انداخته یا حفظ شود. کاغذ نسبتاً ارزان است و قابل نوشتن است که توسط مجموعه وسیعی از وسایل نوشتاری ، مانند مداد رنگی ، خودکار ، خودکار ، مداد ، چوب رنگ و مواردی از این دست قابل نوشتن است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *