0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
جستجو بر اساس سازنده
بر اساس رنگ

لوازم ماکت سازی

امروزه ماکت سازی محدود به رشته و سن خاصی نبوده و تمامی افرادی که ذره ای علاقه به رشته های مختلف هنری دارند ، می توانند با بهره گیری از ملزومات ماکت سازی که در بازار وجود دارد ، اثری زیبا و جذاب خلق نمایند .

افراد با ساخت ماکت نشان می دهند که پروژه ای که قصد ساخت آن را دارند در مقیاس قابل مشاهده به چه شکلی می باشند .

اخیرا ماکت سازی به کمک نظام آموزشی نوین آمده و به دبیران کمک کرده تا بتوانند دروس عملی را با کیفیت بهتری به دانش آموزان آموزش دهند .

بدین منظور گروه تولیدی گلدیس با کمک اساتید مجرب و هنر دست هنرمندان این رشته توانسته است ملزومات ماکت سازی را در کشور تولید و در اختیار عزیزان هنرمند قرار دهد . 

کلیه ملزومات ماکت سازی در تولیدی گلدیس ساخته شده است .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

ماکت سازی

امروزه ماکت سازی محدود به رشته و سن خاصی نبوده و تمامی افرادی که ذره ای علاقه به رشته های مختلف هنری دارند ، می توانند با بهره گیری از ملزومات ماکت سازی که در بازار وجود دارد ، اثری زیبا و جذاب خلق نمایند .

افراد با ساخت ماکت نشان می دهند که پروژه ای که قصد ساخت آن را دارند در مقیاس قابل مشاهده به چه شکلی می باشند .WinkWink

 

اخیرا ماکت سازی به کمک نظام آموزشی نوین آمده و به دبیران کمک کرده تا بتوانند دروس عملی را با کیفیت بهتری به دانش آموزان آموزش دهند .

بدین منظور گروه تولیدی گلدیس با کمک اساتید مجرب و هنر دست هنرمندان این رشته توانسته است ملزومات ماکت سازی را در کشور تولید و در اختیار عزیزان قرار دهد .

ماکت در واقع از تبدیل طرح 2 بعدی به 3 بعدی و روشهای مختلف اجرا می شود .

از این روش می توان به عنوان یکی از بهترین روشهای ارائه ی ایده استفاده کرد .

صاحبان پروژه ها با ساخت ماکت و برطرف کردن معایب کار خود ، می توانند در انرژی ، وقت و هزینه های خود صرفه جویی و با ماکت پروژه با اشکال سه بعدی و نزدیک به واقعیت ساخته شده ، صاحبان سرمایه و شرکای خود را متوجه سازند .  

زمان ساخت ماکت نسبت به نوع کار به 3 زمان تقسیم می شود :

قبل از شروع پروژه: برای آشنایی با بخش های مختلف پروژه

همزمان با انجام پروژه: برای معرفی و مشخص نمودن میزان پیشرفت کار

پس از اتمام پروژه: برای معرفی طرح و مجموعه به افراد مورد نظر

 

ماکت سازی یکی دیگر از هنرهایی است که در جهت ساخت نمونه های اولیۀ پروژه های شهرسازی، معماری و غیره مورد استفاده قرار گرفته می شود. گروه گلدیس یکی از فروشگاه های با سابقه در حوزۀ فروش لوازم هنری و ماکت سازی در تهران فعالیت می کند. لوازم ماکت سازی متناسب با پروژه های مختلف خریداری می شود. لذا مواد و متریالی که در ساخت ماکت مورد استفاده قرار گرفته می شود بسیار متنوع می باشد. امروزه اجرای فرآیند ماکت سازی نیاز به محدودیت سنی و رشتۀ تحصیلی ندارد، چرا که افرادی که علاقه مند به رشته های هنری و به نوعی آثار هنری هستند، می توانند از ملزومات ماکت سازی برای ساخت ماکت مورد دلخواه خود استفاده کنند. 

ماکت سازی

خرید ملزومات ماکت سازی

خرید ملزومات ماکت سازی بر اساس طرح و نقشۀ ماکت صورت می گیرد. لذا پیش از این که بخواهید لوازم و تجهیزات هنری ماکت سازی را خریداری نمائید، بهتر است که نقشۀ اولیۀ ماکت را در اختیار داشته باشید. سپس به راحتی می توانید با مراجعه به فروشگاه، آنها را تهیه کنید. به عنوان مثال لوازم ماکت سازی شهری نیاز به ماکت های آپارتمان، چراغ راهنمائی و رانندگی، ماکت ماشین، چراغ های فانوسی، ماکت علائم راهنمائی و رانندگی و غیره دارد که انتخاب نوع ماکت ارتباط مستقیم با طرح ماکت سازی دارد. طراحی ماکت سازی نیاز به دقت و حوصله دارد، ضمن آنکه برخی از رشته های هنری و معماری نیز برای اینکه بتوانند پروژه های خود را به مرحلۀ اجرا برسانند، باید از مزایای روش ماکت سازی بهره گیرند. لوازم ماکت سازی معماری بسیار متنوع است چون برگرفته از تجهیزات پیرامون ما می باشند.

از این رو خرید و فروش لوازم ماکت سازی را می توان در فروشگاه های لوازم التحریر و ماکت سازی مشاهده نمائید. آشنایی شما با لوازم هنری و ماکت به شما کمک می کند تا نقشه های مختلفی را بتوانید به مرحلۀ اجرا برسانید. عموماً ماکت های معماری بر مبنای نقشه های ساختمانی و یا طرح های اجرایی ساخته می شوند. همچنین افراد متعددی متناسب با سلایق شخصی خود اقدام به ماکت سازی برای گذراندن اوقات فراغت خود می کنند. بنابراین فروش لوازم طراحی و هنری با رونق پیدا کرد و موجب شد تا شرکت های متعددی در حوزه تولید ملزومات ماکت سازی و دیگر لوازم هنری برآیند.

فروش بهترین لوازم ماکت سازی

در دنیای امروز که زمان پیشرفت و توسعه می باشد، مجموعه های مختلف در تلاش هستند تا بتوانند کسب و کار خود را رونق ببخشند. به همین خاطر می توانید شاهد پیشرفت های معماری و عمرانی در عصر حاضر باشید. لذا خرید و فروش ملزومات ماکت سازی نیز به همین منظور در فروشگاه های لوازم هنری و معماری مشاهده نمائید. ماکت شمشاد، ماکت چراغ حباب دار، ماکت ژل آب، ماکت انواع درخت و گیاهان، ماکت درخت های استوایی، ماکت نیمکت های پیاده رو، انواع ماکت فضای شهری، ماکت های پرسوناژ ورزشی و تفریحی، انواع ماکت موجودات زنده و .... نمونه هایی از مدل های از پیش آماده هستند که با متریال مختلف چون فلز، چوب، پلی استر، مقوا و غیره ساخته می شوند.

هزینه لوازم  ماکت سازی

همانطور که بیان شد، متریال و ابعاد ملزومات ماکت سازی متفاوت از یکدیگر می باشد. در نتیجه هزینه لوازم ماکت سازی با قیمت های متعددی در بازار عرضه می شوند. لذا برای افراد هنرمند امکان خرید وسایل ماکت سازی با قیمت ارزان نیز فراهم می باشد. معمولا ارزش و بهای وسایل هنری به متریال تشکیل دهنده آنها بستگی دارد. از این رو افراد مختلف می توانند متناسب با توان مالی خود، بهترین لوازم هنری و همچنین ماکت سازی را برای اجرای کارهای هنری خود خریداری کنند. در اصل فروش لوازم ماکت سازی به مجریان طرح های عمرانی و همچنین سینمایی کمک کرده تا بتوانند اجرای موفقیت آمیزی از پروژه های خود داشته باشند.

نمایش همه
علاقه مندی ها ()