دسته‌بندی نشده

پازل سه بعدی چیست؟

پازل سه بعدی چیست؟

پازل سه بعدی

پازل تطبیق لبه سه بعدی نوعی پازل تطبیق لبه یا پازل کاشی کاری است. که شامل کاشیکاری یک منطقه سه بعدی با قطعات چند ضلعی (معمولاً منظم) است. که لبه های آنها با رنگها یا الگوها مشخص می شود. به گونه ای که لبه های قطعات مجاور مطابقت دارند.

با گلدیس (فروشگاه اینترنتی لوازم هنری و طراحی) تا انتهای مقاله همراه باشید.

شرح

هدف اختراع حاضر شامل همانطور كه ​​در عنوان آمده است. یك معمای سه بعدی ، از نوع اسباب بازی های آموزشی ایجاد شده است. برای رشد تخیل و ادراك فضا ، و به ویژه روش بدست آوردن تركیباتی برای تزئین چهره های پازل سه بعدی ، یعنی چه مزایای مهم با توجه به اسباب بازی های آموزشی که اکنون در بازار وجود دارد.

در حال حاضر ، انواع مختلفی از اسباب بازی های آموزشی مانند پازل ، اره مویی و مانند آن شناخته شده اند. که توسط تعداد مشخصی قطعه ساخته شده اند که بازیکنان باید برای قرار دادن یک تصویر مشخص به عنوان مثال ، تصویر ، یک نقاشی و غیره. دشواری در این نوع اسباب بازی ها ، به طور کلی ، در رابطه با تعداد قطعات افزایش می یابد ، همچنین به ویژگی های انتزاعی تصویر برای ساخت بستگی دارد.

با این حال ، این نوع اسباب بازی های آموزشی روی یک سطح کار می شوند ، به عنوان مثال در دو بعد ، و در بیشتر موارد ، یک راه حل یا تصویر منحصر به فرد برای بدست آوردن وجود دارد (شش مورد در مورد معماهای مکعب) ، به طوری که پس از حل آنها ، به عنوان مثال پس از به دست آوردن یک تصویر ، بازیکن فقط در صورت تمایل به ادامه بازی امکان تکرار مراحل ساخت را دارد.

معمای سه بعدی که هدف اختراع حاضر است. با هدف ایجاد یک اسباب بازی آموزشی جدید برای توسعه تخیل و درک فضا ساخته شده است.

هدف پازل

اولین هدف از اختراع حاضر شامل توسعه یک اسباب بازی آموزشی برای توسعه تخیل و درک فضا است. زیرا بازیکن در جستجوی موقعیت و موقعیت این قطعات پازل سه بعدی ، همزمان دو و سه بعد را ترکیب می کند.

هدف دوم اختراع حاضر شامل روش به دست آوردن ترکیباتی برای تصویربرداری از این معمای سه بعدی است. از جمله تصویرهایی که به عنوان یک مرحله تولید شناخته می شوند. تزئینات هر یک از قطعاتی که بخشی از معمای سه بعدی هستند. به عنوان بخشی از تصاویر مختلفی که هنگام بازی باید ساخته شوند.

چسب چوب (3)

 

آبرنگ (6)

 

ابزار ماکت سازی (14)

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.